Chiński nabytek

Chiński nabytek

Postprzez sic » 1 lip 2011, o 16:36

Dostałem takie coś przywiezione od znajomego z chin:
( ponoć szukał czegoś najostrzejszego )

IMAG0155.jpg


wrażenia: dość dziwne, nie spotkałem się z czymś takim, papryki plywaja w oleju z jakas odmiana cebulki ( to jest to co udalo mi sie rozpoznać ), do tego mase przypraw i jest dosyć słodkie... ogolnie to jest ostre jak ******* :) i dziwi fakt ze pływa to w oleju i jest takie ostre!

zamarynowałem kurczaka z tym i wyszedł super, fest ostry, lekko słodki i ten aromat z jednej strony bardzo smaczny a z drugiej dziwny bo nie wiem nawet co to za przyprawy ;) jedyne co czuje to aromat herbaty zielonej ( albo mi się wydaje ), kompletnie nie umiem tego określić nie jadłem nic podobnego! ale jest super

Jak ktoś zna chinski to może przetłumaczy etykietke? wtedy się zidentyfikuje wszystko
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Chiński nabytek

Postprzez chili_lady » 26 wrz 2011, o 16:27

Podziwiam Cię, ja osobiście nie zjadłabym niczego z Chin. A czy ta żółta papryczka na etykiecie to nie jest czasem fatalli?
Avatar użytkownika
chili_lady

NOWY
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 15:35
Papryki:

Re: Chiński nabytek

Postprzez DomeZ » 17 wrz 2013, o 10:38

chili_lady napisał(a):Podziwiam Cię, ja osobiście nie zjadłabym niczego z Chin. A czy ta żółta papryczka na etykiecie to nie jest czasem fatalli?


WIESZ, U NAS JEST TYLE RZECZY Z CHIN ZE NAWET NIE WIESZ ZE JESZ COŚ Z CHIN;p smacznego ^^ :mrgreen:
-
Avatar użytkownika
DomeZ

ROZGADANY
 
Posty: 245
Images: 167
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 23:28
Lokalizacja: Września
Pochwały: 1
Papryki:


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości