pomoc w doborze sosu

Re: pomoc w doborze sosu

Postprzez Psyhe » 22 sie 2014, o 08:28

"Smakowego" sosa polecam Crazy Jerry nie jest spektakularnie ostry ale bardzo smaczny
Albo klasyka MDI albo Viper
Co do tych skladnikow to tez watpie by to bylo w kolejnosci ulozone co ile czego jest
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: pomoc w doborze sosu

Postprzez Marlo » 22 sie 2014, o 10:27

OK, dziękuję Wam bardzo za odpowiedź i nakierowanie mnie na coś co może mi odpowiadać <salut> Zdecyduję się na Crazy Jerry pod względem smakowym - natomiast pod względem mocy <chili> zastanawiam się aktualnie nad http://camacho.pl/sklep/dla-odwaznych-o ... tomatillo/

Ma fajny skład i przypuszczam, że na kanapkę czy do czegoś z grilla lub zamarynowania świetnie się sprawdzi :) Wedle Waszych sugestii biorę jeszcze pod uwagę Mad Doga oraz sos od Blair'sa choć odnośnie Blair'sów słyszałem opinie, że są one raczej kwaskowate - potwierdzacie ? Co do Crazy Jerry, ostrość zawsze można będzie podrasować paroma kroplami innego sosiku :twisted: Myślałem też nad ketchupem habanero z jednej ze stron w necie ale w sumie zwykłego hellmans'a pikantnego można również podrasować do zadowalającego poziomu ostrości :D Na pewno wyjdzie taniej a tym sposobem "łyknę" dwa sosy :)
Avatar użytkownika
Marlo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 17:32
Papryki:

Re: pomoc w doborze sosu

Postprzez DomeZ » 22 sie 2014, o 10:43

mam 3 sosy blair'sa i nie zauwazylem aby byly kwaśne :)

after death <-- najlepszy
ultra death
i beyond death
-
Avatar użytkownika
DomeZ

ROZGADANY
 
Posty: 245
Images: 167
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 23:28
Lokalizacja: Września
Pochwały: 1
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości