Następny sos?

Następny sos?

Postprzez Dreamer » 14 kwi 2014, o 19:47

Witajcie,
Na wstępnie chciałem się przywitać - cześć <salut>

Chilihead'em może wprawionym nie jestem ale od zawsze kręci mnie ostrość pod każdą postacią.
I tak stałem się posiadaczem sosu Vicious Viper Hot Sauce (250 000shu). Niby zacząłem z grubej rury ale nie żałuję. Sos jest dla mnie... pikantny. Może nie jest to tabasco z marketu aczkolwiek jak czytałem opinie ludzi na temat tego co może zrobić taka ilość shu spodziewałem się więcej.
Sos się kończy, zaczynają się potrzeby na kolejne.
I tu moje pytanie, co polecacie na kolejny krok? Sam wytypowałem sobie:
* Blair's Mega Death Sauce - 2x ostrzejszy, taki typowy sprawdzian na co mnie stać. Do tego czytałem, że po prostu jest smaczny.
* Mama Africa's Habanero - parę stopni niżej pod względem ostrości ale rewelacyjne opinie na temat smaku.

Co myślicie na takie sosy? Dodam, że Vicious Viper niesamowicie zaskoczył mnie pod względem smaku. Takie egzotyczne połączenia + ostrość = dla mnie rewelacja.
Pewnie większość już próbowała bo jest dosyć popularny ale jak nie to POLECAM <chili>
Avatar użytkownika
Dreamer

NOWY
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 19:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Papryki: Wszystkie :D

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Następny sos?

Postprzez DrAchacy1406 » 28 kwi 2014, o 19:56

Jeśli cenisz sobie smak, to naturalnym wyobrem będzie Mama Africa's Habanero i to też bym Ci polecił. Blairs Mega Death mnie osobiście nie przekonuje pod względem smakowym
DrAchacy1406
 


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości