Blair's Zakk Wylde Shot to Hell Sauce

Blair's Zakk Wylde Shot to Hell Sauce

Postprzez rasdwaczy » 19 sty 2014, o 14:10

Witam.
Obecnie jestem posiadaczem Blair's Mega Death Sauce i jestem bardzo zadowolony, ale jest już prawie na wykończeniu i zastanawiam się nad kupnem czegoś nowego. Kolega z pracy miał Ultra Death Sauce i mimo iż troszkę ostrzejszy to jednak smakiem nie dorównywał Mega. Popatrzyłem na stronie ostrej kuchni i w oko wpadł mi Blair's Zakk Wylde Shot to Hell Sauce i jestem skłonny go kupić, bo z tego co jest napisane to jest ostrzejszy od Blair's Zakk Wylde Stronger than Death Sauce, ale chciałem się jeszcze spytać osób które próbowały wyżej wymienione sosy. Czy te Zakk Wylde są dobre? (chodzi mi konkretnie o Shot to Hell) Czy jest ostrzejszy od Mega Death? Ile ma jednostek Scovilla, bo na stronie nie jest jasno określone? A może coś polecicie od siebie? Zależy mi żeby był bardziej ostry, nie słabszy niż Mega Death. Jeszcze sie zastanawiałęm nad 357 Mad Dog Collector's Edition, które byście polecili, który jest smaczny?

Aha i jeszcze jedno, na stronie produktu Shot to Hell jest napisane:

Ten bardzo ostry sos polecany jest szczególnie do skrzydełek, owoców morza, hamburgerów oraz wszelakich potraw, którym towarzyszy piwo.


raczej rzadko jem hamburgery i skrzydełka, a o owocach morza nie wspominam. Do kanapek się nada ? :)
Z góry dzięki za odpowiedzi i propozycje.
Avatar użytkownika
rasdwaczy

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sty 2014, o 14:06
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Blair's Zakk Wylde Shot to Hell Sauce

Postprzez habanerdo » 5 maja 2015, o 12:38

Stary post, ale odpowiem mimo wszystko, bo akurat dziś próbowałem tego sosu. Zasadniczo w sosach raczkuję, bo do tej pory wolałem papryczki świeże, ewentualnie przetworzone samemu, ale ten sos na moje nadal niewypalone podniebienie był dość konkretny, choć przyjemny. Jest tu bardzo dobrze wyczuwalna wędzona nuta. Posmak octu tylko na początku i bardziej w tle. Nada się jak nic do potraw z grilla, czy jako wzmacniacz normalnych sosów bbq. Łyżeczka sprawiła, że się posmarkałem i musiałem wziąć głęboki wdech, ale dla wprawionego w bojach chiliheada może być w sam raz. Mi smakuje na tyle, że kupię jeszcze nie raz ze względu na smak - oczywiście możliwe, że są lepsze sosy - wyjdzie w praniu :)

Pozdrawiam.

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
habanerdo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 12:44
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Blair's Zakk Wylde Shot to Hell Sauce

Postprzez xlukaszox » 5 maja 2015, o 19:14

Jeżeli chodzi o sklepy z produktami z chili to polecam Camacho.pl nareo.pl masz na forum te sklepy i opinie o nich kto zamawiał u nich z forum ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron