El Chupacabra

El Chupacabra

Postprzez Sargento Garcia » 21 wrz 2013, o 20:29

Obrazek

W miniony czwartek przyszła do mnie paczka z nareo.pl a w niej powyższy sos

Skład (pobrano ze strony sklepu): Chili (Bhut Jolokia, Scotch Bonnet, Trinidad 7 Pot, Trinidad Scorpion, Trinidad Scorpion Moruga), marchew, cebula, musztarda (ocet, nasiona musztardy, sól, kurkuma, papryka, przyprawy), ocet, czosnek, przyprawy.

Opis (pobrano ze strony sklepu): Sos ten składa się z 5 najostrzejszych chili świata: Bhut Jolokia, Scotch Bonnet, Trinidad 7 Pot, Trinidad Scorpion, Trinidad Scorpion Moruga. Nie posiada ekstraktu z chili, jest bardzo świeży i aromatyczny.

Sos smacznie skomponowany, ma dość gęstą konsystencję i ciekawy pomarańczowy kolor (zasługa marchewki). W smaku i zapachu na pierwszy plan wysuwa się Bhut, 7 Pod z delikatnym czosnkowym akcentem.

Sklep ocenił jego moc na 10, moim skromnym zdaniem plasuje się ona w okolicach 8-8,5
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: El Chupacabra

Postprzez Slayered » 10 sie 2014, o 13:26

Nabyte w OK. Pyszny mocno chinesowy z delikatnym posmakiem czosnku i musztardy. Idealny do kanapek z mięchem i kiełbasek z patelni, bardzo ładnie współgra z serem camembert oraz wędzonym łososiem. Tak jak Sierżant napisał max 8,5/10 nie zabija ale przyjemnie klepie po języku. Posmak pozostaje długo, naprawdę smaczny jeżeli zastanawiasz się czy kupić to nie wahaj się bo warto! Brak ekstraktu to kolejny plus. Polecam!
Avatar użytkownika
Slayered

NOWY
 
Posty: 37
Images: 15
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 11:14
Lokalizacja: Zielonka k. Warszawy
Papryki:


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości