Blair's Sweet Death sauce

Blair's Sweet Death sauce

Postprzez Oui » 24 maja 2011, o 21:45

No to drugi sosik z zamowienia. Najslabszy z serii sosow Blairsa, ale nie oznacza, ze nie jest ostry. Jest naprawde przyjemnie ostry. Ani nie za slaby ani nie za mocny. Po prostu w sam raz. :D Wlasnie wlalem sobie troche, nawet duzo na kanapke i strasznie jestem zadowolony z tego sosiku. Glowna nuta jest mango i jest wyczuwalne. Ogolnie na poczatku czuc slodkosc, pozniej mango i w przeciagu 2 sekund przychodzi ostrosc. Po zjedzeniu tak po 10 sekundach w ustach posmak habanero. Polecam <thumright>
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Blair's Sweet Death sauce

Postprzez Adi » 28 maja 2011, o 20:01

Właśnie mam w planach kupno tego sosu, bo dotychczas z sosów miałem doczynienia tylko z tabasco, które teraz bede omijał szerokim łukiem. Miałem wątpliwości co do kupna, bo na habanero wszyscy pisali ze jest dobry tylko wogóle nie ostry, ale pewnie dla mnie, początkującego bedzie ok. Dzieki za recenzje <thumright>
Avatar użytkownika
Adi

NOWY
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 maja 2011, o 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: Blair's Sweet Death sauce

Postprzez karlos » 7 lip 2011, o 20:09

Ja mam niestety odmienne zdanie.
Pierwsza kwestia to wydajność. Za 148ml płacimy 30zł! A sos u mnie starczył na 24h jedzenia! To były 3-4 posiłki już dokładnie nie pamiętam.
Sam sos nie jest najgorszy, ocet nie jest mocno wyczuwalny i jest to chyba największa zaleta. Natomiast sam sos zawiera mało składników, jest dużo zagęstnika z wodą, a mało tego co najlepsze czyli papryki i pomidory. No ale to jest kupy sos więc niczego nadzwyczajnego nie ma się co spodziewać :)

Może za jakiś czas zrobię fotorelacje z robienia własnego sosu z wędzonych Jalapeno, smak bajka. A ze 30zł mamy 100g wędzonego suszu co starczy na 10 misek pysznego sosu!
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Blair's Sweet Death sauce

Postprzez Oui » 8 lip 2011, o 19:06

Ja go kupilem za 20zl chyba bo byla wyprzedaz na ostrej kuchni takze sie oplacalo :D ale fakt, strasznie szybko schodzi i szczerze mowiac juz po tym czasie uzytkowania go - dodawalem malo, dla smaku - to.. nie jest taki ostry ;D Jak jeszcze kupilem sobie MDI to juz calkiem bez porownania :D
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Blair's Sweet Death Hot Sauce

Postprzez Sargento Garcia » 14 gru 2011, o 19:40

Pierwsza recenzja sosu z dzisiejszego prezentu dotyczy Blair's Sweet Death Hot Sauce

Obrazek

Moim skromnym zdaniem ostrość oznaczona przez OK na poziomie 5 jest przeszacowana. Zjadłem kanapeczkę z szynka, żółtym serem, jajkiem, ogórkiem kiszonym, pomidorem oraz warstwą tego sosu i mogę mu dać... z litości i dobroci serca słabe 4.
Podczas jedzenia czuć słodki posmak mango i marakui, co sprawia że sos jest fajnym dodatkiem do kanapek.
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: Blair's Sweet Death Hot Sauce

Postprzez wlodizw » 14 gru 2011, o 19:52

SG nie dziw się, to jest pierwszy w skali SHU z Blair's. ale musi być smaczny i o nim marzę. plus za to, że go masz.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Blair's Sweet Death Hot Sauce

Postprzez Sargento Garcia » 14 gru 2011, o 20:20

Noooo smaczny to one jest - fakt !

Plusa daje mojej pani, że przeszukała to forum, wygrzebała rozmowę o Blairach oraz MDI i postanowiła mi zrobić tak wspaniały prezent <thumright>
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: Blair's Sweet Death Hot Sauce

Postprzez wlodizw » 14 gru 2011, o 20:26

No nic Ci nie pozostaje tylko dziś "wymęczyć" w wyrku za taki zaje... prezent żonę! Bo się naprawdę postarała <thumright>
Pozdrowienia dla Pani Żony :!:
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Blair's Sweet Death Hot Sauce

Postprzez Sargento Garcia » 15 gru 2011, o 19:38

Przekazałem :twisted:
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: Blair's Sweet Death sauce

Postprzez Sargento Garcia » 17 gru 2011, o 22:26

Dzisiaj na obiad, z braku weny, zrobiłem sobie plyndze (dla niewtajemniczonych: placki ziemniaczane). Cześć zjadłem z BSD a część z Blair's Original Death Sauc i muszę stwierdzić, że pierwsza opcja zdecydowanie bardziej mi smakowała
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Następna strona

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości