Test CJBD + VV + MDI + BSD

Test CJBD + VV + MDI + BSD

Postprzez unknown000 » 21 lis 2012, o 08:42

Wczoraj dopadłem listonosza w momencie jak dzwonił dzwonkiem do moich drzwi. Złapałem paczkę i pełen radości pobiegłem do domu hehe :)

Obrazek
Tutaj mój piesek. Nie lubi ostrego, raz zjadła pestkę z papryki, która mi upadła na podłogę. Ale było kwiku :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj cała czwóreczka razem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak widać na zdjęciach produkt dotarł nie naruszony. Był super zapakowany wiec tutaj duży plusik dla sklepu.

Przejdźmy do konsumpcji.

Dwa najsłodsze czyli BSD i CJBD były bardzo fajne w smaku ale generalnie nie za ostre. Spodobały się mojej kobiecie więc czuje że mi zje :)
MDI to już troszkę czuć. Moja kobieta spróbowała i przez 30 minut płakała. Powiedziała że tego czwartego nie zje. W tym sosie w szyjce butelki zebrał mi się najgęstszy sos. Nie jestem w stanie tego wymieszać. No ale sosik fajny.
VV już czuć bardzo :) Fajny ma zapach i ostro klepie :) Kobieta która mówiła że nie zje, zjadła i zapiła mlekiem.

Dzisiaj w robocie mam już pomidorki nadziewane VV leżące w lodóweczce czekające na wielbicieli. Zobaczymy jakie będą tego skutki :)

Za cały zestaw z przesyłką zapłaciłem 150 zł w ostrakuchnia.pl, a sosy wybierałem te które mi wlodi polecił :)
Avatar użytkownika
unknown000

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Images: 20
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości