Encona Orginal Hot Pepper Souce

Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez Robcyk » 3 lis 2012, o 15:45

Zakup w Kuł-flandzie. Smak -ochyda kwaśny na potęgę. Ostrość na poziomie powiedzmy Tabasco Habanero. Tabasco Habanero przy tym to mistrzostwo świata. Gorszy w smaku z tych co jadłem był tylko Amazon Habanero. Cena prawie 6zł. Jedynie butelka fajna. Były jeszcze Peri-Peri , i Barbecue. Może lepsze ale ja już sie nie skuszę. Ogólnie omijać szerokim łukiem.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Robcyk

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 478
Dołączył(a): 9 paź 2011, o 18:56
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 3
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez heartless » 18 lis 2012, o 10:19

A właśnie dziś się zastanawiałem czy nie kupić każdego po jednym, ale zadzwonił telefon i musiałem lecieć. Całe szczęście.
Avatar użytkownika
heartless

ROZGADANY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 15:41
Papryki:

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez olek wilk » 21 lis 2012, o 22:28

stop! stop! stop! ja się zupełnie nie zgodzę z tą opinią. ten sos jest bardzo w podobny do oryginalnego i przepysznego louisiana hot souse, który w pl jest trudny do dostania( raz się skusiłem na allegro i zapłaciłem za butelkę ok.200ml prawie 30zł). moim zdaniem jest rewelacyjny, polecam nie tylko do potraw, ale również do soku pomidorowego, tudzież krwawej marry. pozdrawiam.

sorry- namieszałem. sos o którym myślałem, to louisiana cajun hot sauce, i ten polecam. original hot pepper jeszcze nie próbowałem.
Avatar użytkownika
olek wilk

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 22:21
Papryki:

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez heartless » 22 lis 2012, o 08:16

olek wilk napisał(a):stop! stop! stop! ja się zupełnie nie zgodzę z tą opinią. ten sos jest bardzo w podobny do oryginalnego i przepysznego louisiana hot souse, który w pl jest trudny do dostania( raz się skusiłem na allegro i zapłaciłem za butelkę ok.200ml prawie 30zł).

Błagam cię, do dostania w kazdym markrcie za 5-6 pln.
Avatar użytkownika
heartless

ROZGADANY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 15:41
Papryki:

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez MPED » 22 lis 2012, o 09:55

tez go mialem juz jakies z 3 msc temu szalu niema ale jest do zjedzenia.Nastawilem sie glownie bo habanero pisalo ale dupy nie urywalo.Ale wiadomo kazdemu smakuje co innego.
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez xlukaszox » 22 lis 2012, o 15:42

Ja się nie zgodze nie w każdym markecie jest ale co zrobić kiedyś może nastanie że MDi będziecie widywać na półkach :)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez MPED » 22 lis 2012, o 15:52

To chyba jeszcze potrwa sporo:D a jak juz sie znajdzie to pewnie drozszy bedzie 5-10 zl drozszy wiec jednak stare zrodlo bedzie najlepsze :D <thumright>
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez olek wilk » 22 lis 2012, o 17:34

heartless napisał(a):
olek wilk napisał(a):stop! stop! stop! ja się zupełnie nie zgodzę z tą opinią. ten sos jest bardzo w podobny do oryginalnego i przepysznego louisiana hot souse, który w pl jest trudny do dostania( raz się skusiłem na allegro i zapłaciłem za butelkę ok.200ml prawie 30zł).

Błagam cię, do dostania w kazdym markrcie za 5-6 pln.




nie wiem jak jest dokładnie z Louisiana hot, ja go znam z anglii, we Frankie&Benny's wingsy z nim podawali, mieli go w 3 litowych butlach(w sklepach takiego nie widziałem)nie wiem, czy te małe buteleczki za 5-6zeta to to samo. ale się nie kłócę. za to powiem jeszcze raz, że encona louisiana hot, jak dla mnie super.
louisiana original hot sauce- oten konkretnie mi chodzi:

http://www.brucefoods.com/mystOre/produ ... category=3
Avatar użytkownika
olek wilk

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 22:21
Papryki:

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez El Dritch » 22 lis 2012, o 17:47

też się dla butelki skusiłem :), a sos syfiasty, kwasior, tego habanero to w nim prawie nie czuć
Avatar użytkownika
El Dritch

NOWY
 
Posty: 46
Images: 13
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 10:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Papryki:

Re: Encona Orginal Hot Pepper Souce

Postprzez wlodizw » 22 lis 2012, o 18:33

A ja Wam mówię, że już niedługo będzie dostępny MDI w fajnej cenie jak i inne sosy, ostrości i wszelakie duperele... i OK i nareo i inne takie będą się mogły spakować. Przecież to MUSI być dostępne. ;)
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Następna strona

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości