Blair's Mini Death 4-pack

Blair's Mini Death 4-pack

Postprzez Zdun87 » 29 maja 2012, o 19:47

Ostatnio dostalem od mojej kobiety taki oto prezencik <chili>

Obrazek

Bardzo lubię takie zestawy "próbek", gdyż potem łatwiej wybrać coś dla siebie

Tak więc pojadę od sosów, które mi przypadły najbardziej do gustu:

AFTER DEATH

Sos ten u mnie zwycięża dzięki niesamowitemu smakowi z nutka chipotle i przyzwoitej ostrości, troszkę czuć ocet ale i tak smak wszystko rekompensuje. Dla mnie jest to sos do wszystkiego a takie uniwersalne najbardziej lubie :D

SMAK: 8/10 MOC : 6/10 GĘSTOŚĆ :10/10

JALAPENO DEATH

Drugie miejsc tylko i wyłącznie dzieki temu, iż jest to najlepszy sos z jalapeno jaki jadłem. Wspaniały aromat czosnku i czegoś bliżej nieokreślonego po prostu czaruje. W smaku również rewelacja, jedyny niedosyt jest taki, że ten sos jest bardzo słaby. Ale jakby go wzmocnić ekstraktem... dla mnie bomba :-P

SMAK: 10/10 MOC: 2/10 GĘSTOŚĆ: 10/10

SUDDEN DEATH

Czytając składniki myślałem, że bedzię świetny. Jednak pachnie jakimś zielskiem i tak tez smakuje. Myślę, że mimo użycia tylu fajnych składniów smak zbytnio został zdominowany przez miód z koniczyny. A raczej chyba koniczyne. Punktację nadrabia przyzwoita mocą i gęstością. Jednak nie widzę dla niego miejsca u mnie, ze względu na ten smak. Może to prawdziwy smak śmierci? Rotten Death, to byłaby odpowiednia nazwa dla tego sosu nawiązując do smaku.

SMAK: 4/10 MOC: 7/10 GĘSTOŚĆ : 10/10

ORIGINAL DEATH

Ostatnie miejsce za to, że jest to nic innego jak słaba wersja AFTER DEATH'a. Wszystko elegancko. Sos dla ludzi, nie lubiących większych mocy.

SMAK: 8/10 MOC:3/10 GĘSTOŚĆ: 10/10

Wszystkie sosy mają dla mnie najlepszą gęstość. Na razie zostanę przy AFTER DEATH. Muszę sprawdzić jeszcze MEGA i ULTRA, wtedy wybiore z tej trójki ulubiony :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zdun87

ROZGADANY
 
Posty: 208
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:41
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Blair's Mini Death 4-pack

Postprzez Radek87 » 1 cze 2012, o 13:55

Ultra Death to padaka, a nie sos. U mnie w lodówce stoi już ponad pół roku. Jest bardzo ostry ale niesmaczny!
Avatar użytkownika
Radek87

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 53
Images: 5
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 23:42
Lokalizacja: Toruń
Highscores: 2
Papryki:


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości