Nando's Hot Peri Peri

Nando's Hot Peri Peri

Postprzez V3rtyX » 7 maja 2012, o 16:11

Obrazek
Niedawno ktos wspominal o tym sosie wiec postanowilem go dzisiaj kupic i zrobic recenzje.
Smak: 7/10
Cena: 10/10 (2€ za butelke)
Moc: 2-3/10

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych sosow z supermarketu. Po zjedzeniu lyzeczki sosu najpierw czujemy smak cytryny i octu, pozniej mocny smak chili bird's eye, cayenne i serrano. Pewnie zastanawiacie sie jakim cudem octowy sos dostal 7/10 za smak ale moim zdaniem cytryna i ocet znacznie poprawiaja smak tego sosu, dzieki nim jest bardziej orzezwiajacy. Zwykle jestem przeciwnikiem octowych sosow ale ten mi smakuje. Niestety moc bardzo niska, jest troche ostrzejszy od tabasco ale napewno nie jest super ostry jak mowil pewien uzytkownik ktory niedawno zostal zbanowany :)

No wiec polecam ten sos wszystkim ktorzy chcialiby sprobowac mixu chili i cytryny. Moim zdaniem jest dobry do marynowania kurczaka i do afrykanskiej kuchni.
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Nando's Hot Peri Peri

Postprzez karlos » 7 maja 2012, o 18:11

Napisze w skrócie, ja ten sos wylałem. Jakiś czas temu nawet chciałem go wydać komuś za free ale nie było chętnych. Ja nie polecam, gorszego produktu "chili" nie jadłem. Cena kusi i nic więcej.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości