Pain Is Good Jalapeno Harissa Hot Sauce

Pain Is Good Jalapeno Harissa Hot Sauce

Postprzez Sargento Garcia » 5 lut 2012, o 21:32

Czas na kolejny sos z serii Pain

Obrazek

Skład: chili Jalapeno, woda, pomidory, biały ocet, czosnek, oliwa, świeża mięta, kolendra, przyprawy.

moc: 1,5/10

smak: REWELACJA !!! powala Pain Is Good Honey Cayenne Hot Sauce na łopatki już samym zapachem, a dalej jest już tylko lepiej, ciekawiej i smaczniej!.
Gęsty sos w którego smaku i zapachu czuć wyraźnie Jalapenio, miętę, kolendrę i pomidory. Testowałem go dzisiaj do kanapek z serem, jajcem i "pomidorem", zamarynowałem w nim cycki kurczaka które potem spotkały się na patelni z marchewką i cebulą przekrojoną na 4 kawałki. W obu "testach" obiekt podołał stawianemu wyzwaniu.

Reasumując: Chyba najsmaczniejszy z sosów które do tej pory jadłem. Polecam gos każdemu kto lubi aby jego jedzenia było doprawione ze smakiem i mało w sobie to "COŚ".
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pain Is Good Jalapeno Harissa Hot Sauce

Postprzez Polishteam » 10 lut 2012, o 19:48

Te sosy jak mi się zdaje widziałem w kuchniach świata. Muszę spróbować, skoro tam jest Jalapeno :D
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Pain Is Good Jalapeno Harissa Hot Sauce

Postprzez wlodizw » 10 lut 2012, o 19:54

W kuchniach świata są. Ostatnio widziałem je w realu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości