Pain Is Good Honey Cayenne Hot Sauce

Pain Is Good Honey Cayenne Hot Sauce

Postprzez Sargento Garcia » 26 sty 2012, o 21:42

Przedstawiam pierwszy z obiecanych subiektywnych testów zakupionych wczoraj sosów:

Obrazek

Sos (tak to dobre określenie), a dokładniej sos musztardowy Pain Is Good Honey Cayenne Hot Sauce wcale nie jest taki ostry jak jego nazwa wskazuje. Po otwarciu butelki w nos uderza SUPER mieszanka zapachów kukurydzy, pomarańczy, czosnku, ziół i czort wie czego jeszcze, ale nie czuć "ostrości". Moc sosu jest w mojej ocenie na poziomie musztardy rosyjskiej firmy Kam...s - czyli prawie żadna (za to w sam raz do sponiewierania i doszczętnego pozamiatania DT :lol:). Po dłuższej konsumpcji daje się lekko wyczuć słodki posmak miodu.
Przy najbliższej okazji (jeśli jeszcze zostanie coś w butelce) postaram się przetestować go jako dodatek do marynaty.

Produkt został dzisiaj oficjalnie przetestowany podczas obiadu: panierowany cycek indyczy z sałatką. Pani żona stwierdziła że jej smakuje, a po dodaniu kilku kropli Lynchburg Tennessee Whiskey Extra Hot BBQ Sauce doprowadza ją do orgazmu (zapytałem co to słowo znaczy i strzeliła focha).

Reasumując: super sos dla osób szukających doznań smakowych z naprawdę lekką nutką drapania na języku. Został dopisany do listy stałych pozycji w lodówce.

E: na prośbę miłego morsa z okolic jeziora Jamno podaje skład z etykietki: miód, musztarda (ocet, woda, gorczyca, sól, kurkuma, papryka, przyprawy, sproszkowany czosnek), ostry sos (miazga z chili, ocet, sól, guma ksantanowa, czosnek), oliwa, ocet cedrowy, sok pomarańczowy, syrop kukurydziany, czosnek, guma ksantanowa, przyprawy.
Ostatnio edytowano 26 sty 2012, o 22:03 przez Sargento Garcia, łącznie edytowano 1 raz
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pain Is Good Honey Cayenne Hot Sauce

Postprzez wolek68 » 26 sty 2012, o 21:53

Jeżeli jest skład na etykiecie to fajnie by było podawać :)
Ile musztard Rosyjskiej za ten sos można kupić więc?
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 12
Papryki:


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości