Blair's Death Rain Nitro Seasoning

Blair's Death Rain Nitro Seasoning

Postprzez Sargento Garcia » 18 gru 2011, o 20:57

Obrazek

Mam ten proszek już prawie rok i pewnie jeszcze z rok będzie u mnie gościł, bo jest niesamowicie wydajny. Wyśmienicie dobrana mieszanka chili habanero i Ancho.
Stosuje go wszędzie tam, gdzie muszę doprawić gotową, lub prawie gotowa potrawę, wyłącznie na własnym talerzu :D Słoiczek wyposażony jest w wieczko z sitkiem, co doskonale sprawdza się przy w miarę równomiernym posypaniu przygotowywanej potrawy.
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Blair's Death Rain Nitro Seasoning

Postprzez Charoshi » 19 gru 2011, o 10:40

Ostrość zadowalająca, smakowo też daje radę, choć drażni nieco gorzkawy posmak ekstraktu. Bardzo wydajne - niewielka szczypta do zupy i jest już wesoło. Bardo lubię w przyprawach Blaira to, że niewielki ich dodatek do potrawy (nawet taki tyci-tyci) nie tylko zaostrza, ale także bardzo wzbogaca smak. Dodaj szczyptę do pomidorówki i już masz inną zupę;)
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:

Re: Blair's Death Rain Nitro Seasoning

Postprzez Sargento Garcia » 19 gru 2011, o 20:49

Z pomidorowej super kąsa VV <thumright>
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości


Powrót do Przyprawy, marynaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron