Blair's Death Rain Habanero Seasoning

Blair's Death Rain Habanero Seasoning

Postprzez xlukaszox » 20 cze 2011, o 23:07

Obrazek
Siema chce wam opowiedzieć troche o tej przyprawie kupiłem ją rok temu i mam jeszcze pół.Moje pierwsze przeżycie z Blair's Death było następujące była niedziela wiec jak to pomysł dodam troche do rosołu było jeszcze nowe nie otwierane,jak otworzyłem uniósł się aromat habanero ale że się sypneło więcej niż troche z poczatku się bałem zjeść ale jak już wziąłem do ust już poczułem habanero po chwili robiło się tak ostro na ustach później na języku najgorsze było opanowanie łez, wiedziałem że to jest to czego potrzebowałem polecam bo można dodawać do wszystkiego i naprawdę starczyło mi spokojnie 2 lata :-P

Ostrość 9/10
Smak 8/10

Przeniosłem do właściwego działu /Polishteam
Ostatnio edytowano 24 cze 2012, o 21:52 przez xlukaszox, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Blair's Death Rain Habanero Seasoning

Postprzez Charoshi » 21 cze 2011, o 07:31

Mi na miesiąc starczyło:)

Ale przyprawa jest świetna i za niedługo znów zamówię, jak mi się Nitro skończy. Nawet mała szczypta potrafi świetnie wzbogacić smak potrawy. Przewspaniała rzecz do zaostrzania zup i zupek chińskich. Super do orzeszków ziemnych.
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:


Powrót do Przyprawy, marynaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości