Problem z jelitami

Zjadłeś i co teraz....

Re: Problem z jelitami

Postprzez mih000 » 31 sty 2015, o 13:33

Lol
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Problem z jelitami

Postprzez Psyhe » 31 sty 2015, o 14:02

CATALAYA napisał(a):Kiedyś przeżyłem taką sytuację.
Wieczorem pojadłem świeżutkich ostrości prosto z krzaków.
Rano po prysznicu spiłem kawkę, wsiadłem w auto i w drogę do pracy.
Załapałem się na poranny korek na trasie Toruńskiej przed dworcem Zachodnim (kto z Warszawy ten wie gdzie to jest). Auta stoją jeden za drugim, po obu stronach ekrany dźwiękochłonne. I nagle <chili> :shock: <chili> <chili> :? <chili> <chili> <chili> :shock: :shock: :shock:

Poczułem jakby Obcy usiłował gwałtem wyrwać się z mojego tyłka tu i teraz. Żadnej perspektywy na kibel, do najbliższej stacji co prawda że 300 metrów ale auta stoją. A przecież nie zostawię samochodu na wiadukcie na awaryjnych i nie pobiegnę. Akcja zaciskania zwieraczy trwała wieczność. Gryzłem kierownicę... Jakimś cudem wytrzymałem do stacji BP i tam sobie ulżyłem.
Od tamtego czasu, gdy podjem sobie chili i mam jechać do pracy to wstaję godzinę wcześniej, kawkę spijam siedząc na swoim kibelku i wspominając TAMTEN dzień z uśmiechem na twarzy na swoim Galaxy S4 przeglądam forum chilihead.pl

Taką oto miałem przygodę.

He hehe oj tam oj tam mógłbyś pocisnąć sobie w ostatecznosci w samochodzie, w końcu Twoje
Faza to jest dopiero jak masz coś takiego w autobusie pełnym ludzi :lol: :?
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Problem z jelitami

Postprzez xlukaszox » 31 sty 2015, o 14:47

CATALAYA napisał(a):Kiedyś przeżyłem taką sytuację.
Wieczorem pojadłem świeżutkich ostrości prosto z krzaków.
Rano po prysznicu spiłem kawkę, wsiadłem w auto i w drogę do pracy.
Załapałem się na poranny korek na trasie Toruńskiej przed dworcem Zachodnim (kto z Warszawy ten wie gdzie to jest). Auta stoją jeden za drugim, po obu stronach ekrany dźwiękochłonne. I nagle <chili> :shock: <chili> <chili> :? <chili> <chili> <chili> :shock: :shock: :shock:

Poczułem jakby Obcy usiłował gwałtem wyrwać się z mojego tyłka tu i teraz. Żadnej perspektywy na kibel, do najbliższej stacji co prawda że 300 metrów ale auta stoją. A przecież nie zostawię samochodu na wiadukcie na awaryjnych i nie pobiegnę. Akcja zaciskania zwieraczy trwała wieczność. Gryzłem kierownicę... Jakimś cudem wytrzymałem do stacji BP i tam sobie ulżyłem.
Od tamtego czasu, gdy podjem sobie chili i mam jechać do pracy to wstaję godzinę wcześniej, kawkę spijam siedząc na swoim kibelku i wspominając TAMTEN dzień z uśmiechem na twarzy na swoim Galaxy S4 przeglądam forum chilihead.pl

Taką oto miałem przygodę.



hehehe niezła akcja pomyśl sobie jak ja byłem dosłownie w centrum WAWY i poszedłem do Spoco Loco i zjadłem Burito z 7 wracając myślałem że wyfrunę w kosmos razem ze stopionymi zwierami i jeszcze Wc za 5zł :x potem na Ursynalia to tam już mnie wytłukło w pogo lecz zimny jogurcik zdziałał :-P
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Problem z jelitami

Postprzez CATALAYA » 31 sty 2015, o 15:04

:lol: :lol: :lol:

Żeby zostać prawdziwym chiliheadem trzeba coś takiego przeżyć i nie zrobić w spodnie

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
CATALAYA

CHILIHEAD
 
Posty: 708
Images: 180
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 18:19
Lokalizacja: Jabłonna k. Legionowa
Pochwały: 11
Papryki: Nowy sezon to nowe wyzwania

Re: Problem z jelitami

Postprzez Kali » 31 sty 2015, o 17:00

widze albo grubo albo wcale :D
Avatar użytkownika
Kali

ROZGADANY
 
Posty: 266
Images: 112
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 15:09
Lokalizacja: Gorlice
Pochwały: 2
Papryki: Jalapeno Smolder i inne...

Re: Problem z jelitami

Postprzez DarkSkorpion » 24 paź 2016, o 21:00

Niektore osoby sa poprostu bardziej wrazliwe na ostre jedzenie i maja pozniej problemy z jelitami. Niektore strony pisza, ze to jest spowodowane tym, ze kapsaicyna podraznia jelita. Podobnie jest ze skora. Niektorzy pokroja jalapeno i przez pol dnia maja podrazniona skore a inni pokroja bhuta, podrapia sie po jajach i nic nie beda mieli. Chyba nie da sie tego "wycwiczyc".
Zależy od dnia i stopnia wymieszania chili z potrawą. Czasami nic nie czuć a czasami są problemy opisywane jak wyżej.

Poczułem jakby Obcy usiłował gwałtem wyrwać się z mojego tyłka tu i teraz.
Padłem!!! :D :D :D
Pomagam w uzyskaniu odszkodowań i świadczeń z wypadków.
Avatar użytkownika
DarkSkorpion

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 2
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 19:19
Lokalizacja: Bytom
Pochwały: 4
Papryki: Habanero, Trinidad Moruga Scorpion

Re: Problem z jelitami

Postprzez pepper_dev » 16 kwi 2017, o 14:40

Znam ten bol.njgorsza sytuacja jak 'dzien po' jakos sie tak zlozylo, ze szedlem z synkiem kilkumiesiecznym do galerii handlowej.mielismy tam spotkac zonke. Oczywiscie "wczesne" sygnaly zignorowalem w domu... Z pelnym pecherzem na dodatek.

Nagly scisk dpy :D pot. Duzo potu. Na czole, plecach. Wszedzie. W bolesnym polbiegu dotarlem do kawiarni, kibla oczywiscie nie ma. Trzeba leciec do kolektywnego galeriowego.ale z wozkiem do kibla to siara.malego na kolana i na kibel?no nie bardzo. Telefon bo zona sie spoznia.nie odbiera.wqrw.wiecej potu.rwe wlosy z glowy.siadam w kawiarni odpinam guziora w spodniach zeby pecherz nie cisnal na bebechy.w oczach lzy.mysle ju co tu powiem obsludze....

Pojawia sie kobita.nie komntuje.siny i spocony drobnymi krokami dotarlem do klopa... Dalej juz nie bede opowiadal.

Czlowiek to jednak duzo moze zniesc.
Avatar użytkownika
pepper_dev

NOWY
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 00:28
Papryki: Bhut Jolokia, CR, Jalapeńo, Scorpion, Bird's Eye, Red Habanero

Poprzednia strona

Powrót do Gdy pali i piecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron