Sałatka

Zjadłeś i co teraz....

Sałatka

Postprzez Ten_który_pyta » 18 sie 2012, o 07:23

Witam.
Na podstawie swoich obserwacji, zauważyłem że dobrze ( nie wiem jak w przypadku np habanero czy czegoś wyżej...) gasi pragnienie sałatka:
ryż, świeży pomidor, świeży ogórek, papryka (niekoniecznie) ALE NIE OSTRA =), troche soli, sok z cytryny (wystarczy połówka). Ryż ugotować wedle upodobań, osobiście wole twardszy. Wszystkie składniki pokroić, wymieszać ze sobą, doprawić solą. Dobrze jest ją odstawic tak na 30 minut po zrobieniu, zeby składniki się "przegryzły". W przypadku wyższych stopni ostorści prosze o opinie czy w/w sałatka cokolwiek daje i życzę smacznego=).
Pozdrawiam,
Ten_który_pyta.
Pozdrawiam,
Ten_który_pyta.
Avatar użytkownika
Ten_który_pyta

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:14
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Sałatka

Postprzez Polishteam » 18 sie 2012, o 19:01

Sałatka raczej nie ugasi pieczenia (na tyle ile byśmy chcieli :twisted: ) , ale na pewno pomoże w przetrwaniu pierwszego okresu związanego z przyjęciem dużej ilości kapsy :D
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Sałatka

Postprzez Psyhe » 18 sie 2012, o 19:05

No taką sałatkę to ja bym nawet doprawił żeby właśnie kopa dawała
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Sałatka

Postprzez Ten_który_pyta » 18 sie 2012, o 20:10

@Polishteam, wiesz co, mnie zawsze pomagała bo jest dośc hmm, wodnista (zasługa pomidorów). Tak jak wspomniałem, nie testowałem na wyższym lvlu ostrości, niemniej na pewno pomoże przetrwac =).
Pozdrawiam,
Ten_który_pyta.
Avatar użytkownika
Ten_który_pyta

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:14
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:

Re: Sałatka

Postprzez V3rtyX » 18 sie 2012, o 20:12

to pomaga ale lepiej dziala jak dodasz troche oleju/oliwy. Ryz pomaga troche w zwalczeniu bolu zoladka a oliwa to tluszcz wiec lagodzi pieczenie
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:


Powrót do Gdy pali i piecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości